Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Київ буде готовий до навчального року офлайн. За потреби збільшать кількість опорних дитячих садочків

На сьогодні садочки столиці відвідують майже 900 дітей. Фото: Київрада

На сьогодні садочки столиці відвідують майже 900 дітей. Фото: Київрада

Школи столиці продовжують підготовку до навчального року. Місто буде готове розпочати навчальний рік стандартно — 1 вересня в режимі офлайн.

Про це заявила директорка департаменту освіти та науки Олена Фіданян, повідомляє Київрада.

Quote«Насамперед прилеглі до закладів освіти території буде перевірено спеціалістами ДСНС на наявність вибухонебезпечних предметів. Паралельно із цим триває процес перевірки об’єктів укриття шкіл — там має бути підготовлено запаси води, медикаментів і решту необхідного», — сказала вона.

Для тих шкіл, де укриття немає, буде підготовлено та перевірено сховище в кроковій доступності. На початку навчального року в усіх школах пройдуть необхідні тренування з вчителями та дітьми щодо дій під час повітряної тривоги, говорить Фіданян.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Вона додала, що діти, які з тих чи інших причин не мають змогу повернутися до Києва, навчатимуться дистанційно.

Quote«Ми розуміємо, що далеко не всі можуть повернутися за парти, а дехто навіть залишився на окупованій території. Саме тому ми маємо бути максимально гнучкими й дати можливість юним українцям продовжити навчання в наших школах за нашою стандартною програмою», – підкреслила Фіданян.

Підготовка до 1 вересня ведеться в усіх 422 школах Києва.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Водночас перший заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив, що Київ за потреби готовий збільшити кількість опорних дитячих садочків, повідомляє Київрада.

Він нагадав, що 1 червня в столиці відновили роботу 34 опорні дитячі садочки, адже до Києва поступово повертаються містяни.

Quote«На сьогодні садочки відвідують майже 900 дітей. Нагадаю, що до введення режиму воєнного стану до міських садочків було оформлено майже 100 тисяч дітей. Зі збільшенням кількості дітей дошкільного віку в столиці місто готове збільшити й кількість опорних дитячих садочків», – зазначив Поворозник.

Він додав, що до столичних садочків можуть відправити своїх дітей не тільки кияни, а й переміщені особи, а також військові. Для тих батьків, чиї діти не зареєстровані в столиці, необхідно пройти реєстрацію в електронній черзі, оформитися до київського садочка й після цього звернутися до свого дитячого навчального закладу та отримати направлення.

Як повідомлялося, Київська область також готується до навчального року в режимі офлайн.

7 червня в ефірі телемарафону єдиних новин заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко заявив, що освітній процес в Україні з 1 вересня буде відновлено в режимі офлайн.

На початку червня президент Володимир Зеленський доручив до вересня відновити якомога більше зруйнованих і пошкоджених російськими військами шкіл.

Попри війну, розв'язану Росією, освітній процес в Україні триває. Під час вступної кампанії — 2022 мультипредметний тест поза межами України складатимуть 26 тисяч українських абітурієнтів; понад 30 вищих навчальних закладів переїхали до інших міст.

Коментарі

Всі новини