Карантин в Україні: повернення «зон» і чи буде весняний локдаун

В Україні можуть розглянути питання про повернення до адаптивного карантину. Фото: УНІАН

В Україні можуть розглянути питання про повернення до адаптивного карантину. Фото: УНІАН

Залежно від ситуації в регіонах питання щодо адаптивного карантину в Україні може бути переглянуто, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов для «Україна 24».

«Наша стратегія в тому, що зараз ми повертаємося до режиму, який був до 8 січня. Потім приблизно 7-10 днів ми дивимося, яка ситуація в регіонах і чи варто надалі переходити до адаптивного карантину в різних регіонах залежно від епідемічної ситуації», – повідомив він і додав, що стратегія МОЗ полягала в тому, щоб 25 січня 2021 року повернутися до режиму карантину, який діяв до 8 січня.

Водночас Степанов упевнений, що Україні не доведеться вдаватися до локдауну навесні. Після зимового двотижневого локдауну далі можна обмежитися порівняно м'яким карантином.

Telegram Logo

«Тепер ми живемо в умовах загальних карантинних обмежень. Упродовж цього тижня ми проаналізуємо ситуацію. Зокрема в розрізі регіонів – де яка епідеміологічна ситуація. Ми хочемо повернутися до адаптивного карантину. Але для того, щоб повернутися, щоб це було ефективно, нам потрібно проаналізувати, як відрізняється ситуація в одному регіоні та в іншому», – повідомив Степанов на брифінгу 25 січня 2021 року.

Контекст. Кабінет міністрів вводив локдаун із 8 до 24 січня 2021 року. За даними МОЗ, після локдауну рівень захворюваності на коронавірус в Україні стабілізувався. З 25 січня повернуть обмеження «помаранчевої» зони карантину, а вже потім будуть введені адаптивні обмеження.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини