Facebook Pixel

МОЗ підбив перші підсумки жорсткого локдауну в Україні: «Ситуація поліпшується»

Уряд отримав попередні результати, на які розраховував, вводячи локдаун в Україні з 8 до 24 січня. За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, рівень захворюваності коронавірусом в Україні стабілізувався.

Ба більше, країна рухається до зменшення кількості госпіталізованих людей, заявив він в ефірі телеканалу «Україна».

Водночас на пресбрифінгу 22 січня Степанов заявив, що зможе оцінити ефект від жорстких карантинних обмежень через деякий час, а саме до кінця локдауну та після переходу на нову стратегію.

«Головний ефект жорсткого карантину — нам вдалося на початкових стадіях збити хвилю поширення коронавірусу, яка потенційно мала стартувати після новорічних свят. Звісно, ми дивимося не тільки на захворюваність, а й на кількість людей, яких госпіталізують або які мають складний перебіг хвороби. Наразі в медзакладах перебувають менш як 19 тис. пацієнтів, а на початку грудня було приблизно 29 тис. Це прямий доказ того, що наша стратегія впливає на ситуацію, і ситуація поліпшується».

Максим Степанов

Максим Степанов

міністр охорони здоров'я

Контекст. Жорсткий карантин в Україні триватиме до 24 січня. Однак головний санітарний лікар Віктор Ляшко не виключає продовження локдауну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉