Канадці купили українську страхову компанію «Універсальна»

Канадська холдингова компанія з фінансових послуг Fairfax Financial Holdings Limited 6 листопада через дочірнє підприємство FFHL Group купила контрольний пакет акцій української страхової компанії «Універсальна», яка входить у першу десятку рейтингу страхових компаній.

Про це повідомили у пресслужбі компанії. Також страховики запевняють, що ніяких змін в операційній діяльності компанії не планується, а всі контракти залишаються в силі згідно з умовами, на яких їх уклали.

У компанії також додали, що від клієнтів або партнерів «Універсальної» не потрібно жодних додаткових дій.


СК «Універсальна» заснована в 1991 році. Спеціалізується на наданні послуг у сфері ризикового страхування, її регіональна мережа налічує понад 300 точок. За підсумками першого півріччя 2019 компанія зібрала 490,3 млн грн валових страхових премій (17,4% до минулого року) і виплатила клієнтам 127,2 млн грн (+11,4%). Статутний капітал компанії становить 192,7 млн грн, ліквідні активи 125 млн (зменшилися на 32,7%). На її рахунках зберігаються депозити на суму 293 млн грн.

Контекст

  • У серпні Fairfax Financial Holdings Limited звернулася в Антимонопольний комітет України з проханням надати дозвіл на придбання страхової компанії «Універсальна».
  • У лютому 2019 року компанія вже викупила у французької АХА Group дві її українські «дочки» — «АХА Страхування» та «АХА Страхування Життя». А трьома роками раніше, у 2016 році, Fаirfax придбала 100% страхової компанії «QBE Україна» (змінила назву на «Колоннейд Україна»).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини