Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ФРН відправить Україні обіцяні Шольцем РСЗВ і ППО «не раніше зими» — ЗМІ

Iris-T та Mars II: Коли Німеччина відправить Україні важке озброєння. Фото: Twitter / Visegrad24

Iris-T та Mars II: Коли Німеччина відправить Україні важке озброєння. Фото: Twitter / Visegrad24

З постачанням обіцяного Німеччиною важкого озброєння, схоже, і далі виникають труднощі. Дослідження видання Business Insider свідчить про те, що майже з усіма системами озброєння, які обіцяв канцлер Олаф Шольц, є проблеми.

Анонсовані реактивні системи залпового вогню Mars II спочатку потрібно перепрограмувати. Німецькі машини не здатні стріляти американськими або британськими боєприпасами, які у великій кількості є в українського війська. Експерти вважають, що на це підуть місяці і Україна навряд чи отримає їх «раніше зими». Утім, початково ФРН розраховувала відмовитися від чотирьох своїх установок на користь України до кінця поточного місяця.

Джерела BI в урядових колах розповіли, що постачання сучасних систем протиповітряної IRIS-T і бойових машин піхоти Marder варто очікувати не раніше листопада або навіть грудня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За інформацією видання, загалом у найближчій перспективі українцям не варто розраховувати на німецьку допомогу важким озброєнням. За графіком у середині липня ЗСУ мають начебто отримати 15 танків «Гепард», потім наприкінці серпня — ще таку саму кількість. Обіцяні сім німецьких самохідних гаубиць можуть надійти в Україну наприкінці червня.

Однак автори статті вважають, що саме IRIS-T і Mars II є системами, які могли б принести Україні реальну користь. І те, що їх доправлять наприкінці осені або взимку, є особливо проблематичним, адже багато фахівців сходяться на думці, що серпень стане вирішальним місяцем у російько-українській війні.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Уряд Німеччини вже направив в Україну 15 тонн боєприпасів, 100 тисяч ручних гранат і майже 5 тисяч протитанкових мін.

Коментарі

Всі новини