Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Замість сучасних Marder від Німеччини Україна отримає старі радянські БМП-1 з Греції

Зброя Україні: БМП-1 замість Marder. Фото: Wikipedia

Зброя Україні: БМП-1 замість Marder. Фото: Wikipedia

Замість сучасних моделей німецький бойових машин піхоти Marder Україні пропонують бронетранспортери, вироблені у Німецькій Демократичній Республіці і продані Греції майже 30 років тому.

Як пише Die Welt, Афіни відправлятимуть нашим Збройним силам БМП-1 з колишніх запасів Національної армії НДР, а натомість за кожну машину отримають від ФРН новенький Marder або KF31. Видання зазначає, що це вже не перший «круговий обмін» воєнної техніки для України за участю старої техніки.

Army Recognition додає, що, на думку німецьких офіцерів, надання українським військовим БМП-1 має свої суттєві переваги. Зокрема, вони наголошують на тому, що ЗСУ такою технікою вже користуються і потреби у додатковому навчанні солдатів не виникне.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо, у квітні стало відомо, що ФРН готує постачання Україні радянських танків T-72 через Словенію за принципом «кругового обміну».Згідно з умовами угоди, Словенія надасть Т-72 зі своїх запасів танків, а Німеччина відшкодує передану техніку німецькими БМП Marder і БТР Fuchs.

Коментарі

Всі новини