Іпотека під 7%: за три тижні уклали тільки 20 договорів

Фото: «Столична нерухомість»

Фото: «Столична нерухомість»

Станом на 22 березня вісім уповноважених банків через виконання держпрограми «Доступна іпотека 7%» підписали 20 кредитних договорів на загальну суму 14,72 млн грн. Про це повідомив Мінфін.

ipoteka7-22-03-2021-1.jpg

Разом банки отримали 90 заявок на кредити на загальну суму 85,59 млн грн як на первинному (17,77%), так і вторинному ринках (82,23%).

«На сьогодні у програмі задіяні 18 областей і Київ. Найактивніші з них: Київська обл. (35%), Київ (30%), Львівська обл. (17%), Харківська обл. (10%) та Рівненська обл. (8%)», — йдеться в повідомленні.

Telegram Logo
ipoteka7-22-03-2021-2.jpg

Фонд розвитку підприємництва продовжує роботу із залучення банків до програми.

«Уповноважені банки, які вже приєдналися до держпрограми, вдосконалюють власні процедури відповідно до умов програми, проводять навчання персоналу, вдосконалюють інформаційні матеріали для потенційних позичальників», — повідомили в Мінфіні.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Власне житло дешево: як отримати іпотеку під 7% річних.

Українські банки, які беруть участь у програмі «Доступна іпотека 7%», висувають різні вимоги до українців, які хочуть оформити іпотечний кредит, і до житла, а також попереджають про необхідність сплатити додаткові платежі при оформленні угоди.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини