Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Пінчук продаватиме свої колеса в США та Канаді

Колісно-трубна компанія «Інтерпайп» Віктора Пінчука приступила до завоювання ринків збуту Північної Америки, що вилилося в укладення низки важливих контрактів на поставку коліс у цей регіон.

Зокрема, тепер потяги метро Сакраменто в США їздитимуть на колесах Інтерпайп НТЗ, повідомляє пресслужба компанії.

Складність цього замовлення в тому, що колеса зроблені одночасно за двома стандартами — європейським EN і американським AAR. Розробка нового продукту почалася чотири роки тому за спільним проєктом із Bochumer Verein Verkehrstechnik і Siemens із ФРН.

«Інспектор BVV прийняв дослідно-промислову партію в Україні, а потім наша продукція додатково пройшла жорсткий аудит безпосередньо в Німеччині, на заводах концерну Siemens, який і випускає рухомий склад для метро», — йдеться в повідомленні.

Канадські вагони відремонтують за допомогою коліс Інтерпайп. Пандемія коронавірусу вплинула на канадських перевізників в меншій мірі, ніж в США чи інших регіонах. Тому нам вдалося налагодити співпрацю з найбільшими вагоноремонтними компаніями Канади. На цей ринок Інтерпайп уже поставив три дизайна коліс, можливі відвантаження ще двох видів.

«Незважаючи на складну ситуацію в глобальній економіці, ми шукаємо ринки зі стабільним попитом на залізничну продукцію. Наша мета — розвивати високотехнологічний експорт у такі важливі регіони, як ЄС, Північна Америка, Близький Схід і Північна Африка. Зараз важливо потрапити в список постачальників колісної продукції кожного клієнта», — сказав Олександр Гарькавий, директор дивізіону залізничної продукції компанії.

Інтерпайп — українська промислова компанія, виробник безшовних труб і ж/д коліс. Продукція компанії постачається в понад 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2020 році Інтерпайп реалізував 662 тис. тонн готової продукції, зокрема — 192 тис. тонн ж/д продукції. Продажі ж/д продуктів здійснюються під брендом KLW.

У компанії працюють 11 тис. співробітників. У 2020 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 2,54 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини