Facebook Pixel

Instagram заохочуватиме підлітків відпочити від соцмережі та захищатиме їх від шкідливого контенту

Instagram упровадить нові функції. Фото: Kate Torline / Unsplash

Instagram упровадить нові функції. Фото: Kate Torline / Unsplash

Instagram додасть нові функції, щоб захистити підлітків від шкідливого контенту та заохотити їх відпочити від платформи. Про це в неділю заявив віцепрезидент Facebook із глобальних питань Нік Клегг, передає The Verge.

Quote«Ми збираємося представити інструмент аналізу контенту, який, на мою думку, матиме велике значення: коли наші системи виявлять, що підлітки переглядають один і той самий контент знову і знову і цей вміст може не сприяти їхньому благополуччю, ми підштовхнемо їх переглянути інший контент», — заявив Клег.

Дата релізу нових функцій поки що невідома: наразі вони перебувають на стадії тестування.

Голова Instagram Адам Моссері у своєму блозі нещодавно повідомив, що компанія досліджує нові функції:

Telegram Logo
Quote«Минулого тижня ми оголосили, що досліджуємо дві нові можливості: заохочуватимемо людей переглядати інші теми, якщо вони зациклюються на контенті, який може сприяти негативному соціальному порівнянню. А також функцію, що приблизно називатиметься «Зроби перерву», завдяки якій люди зможуть обрати час, коли вони призупинятимуть роботу застосунку».

Контекст. Протягом кількох останніх тижнів Facebook зазнає гострої критики після звітів Wall Street Journal на основі внутрішніх документів, наданих колишньою менеджеркою з продуктів компанії Френсіс Хайген. На слуханнях Конгресу вона заявила, що Facebook знає про токсичний вплив свого продукту на суспільство, особливо на дівчат-підлітків, але не хоче нічого міняти, щоб не втрачати прибуток.

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг заявив, що це неправда.

Коментарі

Всі новини