Facebook Pixel

Індія повністю перекрила поставки вакцин. Зокрема в Україну

Влада Індії перестане експортувати вакцини проти коронавіруса Covishield. Фото: УНІАН

Влада Індії перестане експортувати вакцини проти коронавіруса Covishield. Фото: УНІАН

Влада Індії вирішила якийсь час не експортувати вакцини проти коронавірусу AstraZeneca (Covishield) виробництва Serum Institute.

Як пише агентство Reuters, посилаючись на свої джерела, призупинять експорт з 25 березня. Це пов'язано з розширенням плану вакцинації всередині Індії (з 1 квітня, включивши в програму громадян старше 45 років), оскільки останнім часом там почала різко зростати кількість хворих, а тому Індія хоче спочатку вакцинувати жителів країни.

Quote«Ніякого експорту, нічого доти, поки ситуація в Індії не стабілізується. Уряд не ризикуватиме, коли так багато людей потребують вакцинації в Індії», — розповіло джерело.

Затримки з постачанням уже є в Бразилію, Велику Британію, Марокко і Саудівську Аравію. Таке рішення влади Індії вдарить по ініціативі COVAX, оскільки поки що вона отримала тільки 17,7 млн доз вакцин із 60,5 млн, які були заплановані.

Telegram Logo

Напередодні народний депутат від «Слуги народу» Михайло Радукцій повідомляв, що Індія може припинити постачання в Україну вакцини, але причину називав іншу. За його словами, це нібито пов'язано з «дискредитаційними заявами щодо Індії як виробника медичних препаратів і вакцини AstraZeneca (CoviShield), що поставляється в Україну».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини