Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Індія повністю перекрила поставки вакцин. Зокрема в Україну

Влада Індії перестане експортувати вакцини проти коронавіруса Covishield. Фото: УНІАН

Влада Індії перестане експортувати вакцини проти коронавіруса Covishield. Фото: УНІАН

Влада Індії вирішила якийсь час не експортувати вакцини проти коронавірусу AstraZeneca (Covishield) виробництва Serum Institute.

Як пише агентство Reuters, посилаючись на свої джерела, призупинять експорт з 25 березня. Це пов'язано з розширенням плану вакцинації всередині Індії (з 1 квітня, включивши в програму громадян старше 45 років), оскільки останнім часом там почала різко зростати кількість хворих, а тому Індія хоче спочатку вакцинувати жителів країни.

Quote«Ніякого експорту, нічого доти, поки ситуація в Індії не стабілізується. Уряд не ризикуватиме, коли так багато людей потребують вакцинації в Індії», — розповіло джерело.

Затримки з постачанням уже є в Бразилію, Велику Британію, Марокко і Саудівську Аравію. Таке рішення влади Індії вдарить по ініціативі COVAX, оскільки поки що вона отримала тільки 17,7 млн доз вакцин із 60,5 млн, які були заплановані.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Напередодні народний депутат від «Слуги народу» Михайло Радукцій повідомляв, що Індія може припинити постачання в Україну вакцини, але причину називав іншу. За його словами, це нібито пов'язано з «дискредитаційними заявами щодо Індії як виробника медичних препаратів і вакцини AstraZeneca (CoviShield), що поставляється в Україну».

Коментарі

Всі новини