Facebook Pixel

Ілон Маск спрогнозував обвал світових ринків влітку 2022 року

Ілон Маск спрогнозував обвал світових ринків влітку 2022 року. Фото: pixabay.com

Ілон Маск спрогнозував обвал світових ринків влітку 2022 року. Фото: pixabay.com

Ілон Маск припустив, що рецесія світової економіки почнеться приблизно навесні або влітку 2022 року, але не пізніше 2023 року, однак наголосив, що прогнозувати подібні речі, м'яко кажучи, складно.

У коментарі у twitter Маск відповів, що спад в економічних процесах не зможуть пережити багато компаній. Рецесія почнеться поточного 2022 року, але не пізніше за 2023-й.

«Якщо судити за історією, мало хто виживе після наступної рецесії… Передбачати макроекономіку, м'яко кажучи, складно. Я відчуваю, що приблизно навесні чи влітку 2022 року, але не пізніше за 2023 рік», — сказав Маск.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Підписник Маска перерахував 936 стартапів загальною ринковою вартістю $1 млрд. Він уточнив у засновника Tesla, яким буде цей список через п'ять років з огляду на перегрітий фондовий ринок.

Зазначимо, за підсумками 2021 року світ захлеснула неймовірних розмірів інфляція. У єврозоні в листопаді 2021 року вона досягла найвищого рівня за всю історію спостережень.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У світі також триває економічна криза, джерела якої окреслилися ще у 2008 році. Ситуацію в економіці не дають змоги розв'язати криза із забрудненням довкілля та коронакриза.

Коментарі

Всі новини