Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ілон Маск планує вивести Twitter на IPO

Ілон Маск планує вивести Twitter IPO. Фото: pixabay.com

Ілон Маск планує вивести Twitter IPO. Фото: pixabay.com

Ілон Маск планує провести первинне публічне розміщення (IPO) Twitter лише за три роки після його придбання.

Про це він повідомив під час зустрічі з потенційними інвесторами Twitter, який він купує за $44 млрд, пише The Wall Street Journal.

За словами людей, знайомих із цим питанням, угоду про придбання буде закрито наприкінці 2022 року. Це станеться за умови схвалення акціонерами Twitter і регулювальними органами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Маск обговорював це питання з приватними інвестиційними компаніями, які можуть допомогти йому покрити частину угоди про купівлю в обсязі $21 млрд із $44 млрд. Інші гроші надійдуть від кредитів. WSJ повідомляє, що однією з компаній, що розглядають можливість участі, є Apollo Global Management Inc.

Інвестиційні компанії часто купують компанії в приватне володіння, щоб вивести їх виробничі та фінансові показники з поля зору громадськості. Але потім знову роблять їх публічними впродовж плюс-мінус п'яти років. Сигнал від Маска, що він рухається саме цим шляхом, запевнить потенційних інвесторів у його зацікавленості працювати швидко й поліпшити фінансові показники Twitter.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Маск розпливчасто розповів про свої плани після купівлі Twitter, крім того, що він хоче прибрати сувору модерацію контенту. Якоїсь миті він навіть сказав, що йому однаково, чи заробить він гроші на угоді.

Попри те що Маск — найбагатша людина у світі, зібрати кошти для укладання угоди було чималим подвигом. Щойно йому вдалося це зробити, очікуваний опір Twitter ослаб, і обидві сторони швидко домовилися про угоду за початковою ціною пропозиції — $54,2 за акцію.

Коментарі

Всі новини