Facebook Pixel

Ігор Фурман та Лев Парнас вимагають від Ігоря Коломойського 200 мільйонів гривень за моральну шкоду

Американські бізнесмени подали до суду міста Києва позов до Ігоря Коломойського. Вони вимагають компенсацію в розмірі 200 млн грн за заподіяну моральну шкоду, коли в інтерв’ю програмі «Схеми» олігарх назвав їх аферистами, передає Радіо свобода.

Під час розмови з журналістами Коломойський заявляв, що Фурман та Парнас «перебувають під розслідуванням США» та «збирають з людей гроші під приводом знайомства з Рудольфом Джуліані». Бізнесмени сприйняли слова Коломойського як погрозу і за порадою свого захисту виїхали до США.

Позовну заяву Фурмана та Парнаса, які є клієнтами адоваката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані, надала адвокатка Аліна Самарець.

Telegram Logo

У заяві бізнесмени просять суд визнати слова олігарха недостовірними та стягнути з нього компенсацію в розмірі 200 млн грн — по 100 млн грн кожному. Суму «передадуть народу України», зазначила у коментарі «Схемам» Самарець.

Коломойський відмовився давати журналістам програми власне пояснення ситуації , щоб це «не розцінили як спробу вплинути на суд».

Контекст

  • 16 травня Ігор Коломойський повернувся до України.
  • У бліц-інтерв’ю «Схемам» він назвав Ігоря Фурмана та Лева Парнаса двома «Остапами Бендерами» та заявив, що вони приїжджали до нього в Ізраїль, щоб поговорити про Володимира Зеленського.
  • Після цього адвокат президента США Рудольф Джуліані порадив своїм клієнтам подати до суду на олігарха.
  • Бізнесмени заперечили усі звинувачення Коломойського, але відмовилися говорити про поїздку до Ізраїлю.
  • Лев Парнас та Ігор Фруман – американські бізнесмени, які пов’язані з благодійною організацією American Friends of Anatevka. Селище Анатівка збудоване на кошти єврейської громади спеціально для єврейський переселенців зі сходу України.

Коментарі

Всі новини