Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Києві суттєво скоротилася кількість громадського транспорту на маршрутах

Громадський транспорт у Києві — яка ситуація в листопаді. Фото: Київпастранс

Громадський транспорт у Києві — яка ситуація в листопаді. Фото: Київпастранс

У Києві за місяць – з 17 жовтня до 17 листопада – кількість громадського транспорту на маршрутах скоротилася на 20%. Такого висновку дійшли активісти ініціативи «Пасажири Києва» й закликали столичну владу випустити на дороги резерв автобусів.

Quote«КМДА рекомендує водіям користуватися громадським транспортом, щоб не створювати затори, але його кількість постійно зменшується», — наголосили в ініціативі.

Вони навели статистичні дані щодо кількості одиниць громадського транспорту на маршрутах у жовтні та листопаді. За їхніми даними, 17 жовтня в Києві на маршрути вийшли приблизно 280 автобусів, 210 тролейбусів і 120 трамваїв. Рівно за місяць у ранковий пік активісти нарахували лише 415 автобусів та 119 трамваїв. В ініціативі наголосили, що з огляду на вимушений простій тролейбусів через ситуацію з електропостачанням на лінію зараз мають виходити приблизно пів тисячі автобусів.

«Пасажири Києва» наголошують, що в місті є резерви автобусної техніки. У середині лютого 2022 року на маршрути в середньому виїжджали приблизно 520 одиниць 12+ метрових автобусів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Із них 30 нещодавно передали Дніпру, ще 5 віддають у Херсон. Проте на їхню заміну є 11 ризьких автобусів і 27 ще нерозмитнених автобусів із Німеччини», — йдеться в повідомленні.

Представники ініціативи закликали Департамент транспортної інфраструктури та «Київпастранс» збільшити кількість автобусів на маршрутах, залучаючи громадський транспорт із резерву. Також вони запропонували розглянути питання оренди рухомого складу в інших перевізників, як це зробив Дніпро з автобусами з Києва.

Контекст. У КМДА раніше пояснили, що автобуси, які Київ отримав від Німеччини ще на початку осені, досі стоять нерозмитнені через періодичну відсутність електрики та вимушені перерви в роботі сервісних центрів, пов'язані з повітряними тривогами в місті.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини