Facebook Pixel

Уряд США відновив розіграш Green Card із 2023 року

Green Card: США відновило розіграш. Фото: Unsplash / Nik Shuliahin

Green Card: США відновило розіграш. Фото: Unsplash / Nik Shuliahin

Уряд Сполучених Штатів відновив розіграш грін-карт (Green Card), які дають право на отримання статусу постійного жителя США. Розпочалася реєстрація на отримання віз, що діятимуть із 2023 року. Про це повідомляє «Голос Америки».

Конгрес дозволив видати 55 тис. зелених карт на рік іммігрантам з усього світу, щоб сприяти культурному різноманіттю в США.

Реєстрація починається завчасно, щоб дати час для розгляду заяв. Проте, як відзначає видання, затримки стали хронічні й породили судові дії. Приймаючи нові заявки, чиновники США визнають серйозні відставання в обробленні наявних заявок, багато з яких були подані ще за часів адміністрації Трампа та не були розглянуті вчасно через пандемію. Право на отримання візи не переноситься на наступний рік: увесь процес має бути завершений в рік подання заявки.

Telegram Logo

Контекст. У 2020 році колишній президент США Дональд Трамп призупинив програму через пандемію COVID-19. Крім того, американські диппредставництва також почали затримувати оброблення виграшних квитків на еміграцію. В результаті тисячі тих, хто має отримати право на візу, нині очікують схвалення їхньої справи.

Коментарі

Всі новини