Власники «Сільпо», «Фора» позичили $60 млн на велике розширення

Європейський банк реконструкції і розвитку надав кредит в розмірі $60 млн на розширення роздрібного напрямку Fozzy Group.

Довгостроковий кредит ЄБРР допоможе Fozzy Group відкрити і оновити 41 супермаркет «Сільпо» і 29 магазинів «Фора». Кредит може вибиратися не тільки в доларах, але і в євро або гривні. Можливість вибирати кредитні кошти в гривні дозволяє обмежити валютні ризики.

«Споживачі в Україні можуть розраховувати на кращі і безпечніші стандарти шопінгу після відкриття нових магазинів роздрібного напрямку Fozzy Group за підтримки ЄБРР», — йдеться в повідомленні групи.

Telegram Logo

Згідно з інвестиційним проектом в Україні планується відкриття першого «зеленого» супермаркету в рамках мережі «Сільпо». Він буде повністю відповідати принципам методу оцінки екологічної ефективності будівель BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method), які використовуються для екологічного будівництва.

Також у рамках програми ЄБРР «Центр фінансування та передачі кліматичних технологій для пом'якшення та адаптації до кліматичних змін» (FINTECC) був виділений грант $303,6 тис. на заходи з енергоефективності та скорочення відходів. Він включає створення системи теплопостачання на базі земляного теплового насоса, встановлення холодильного обладнання без фреону, локальну генерацію електроенергії з поновлюваних джерел і заходи щодо скорочення обсягу відходів.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

На додаток до цих заходів і з допомогою ЄБРР Fozzy Group також вдосконалює свої системи управління безпекою дорожнього руху у відповідності зі стандартом ISO 39001.

ЄБРР найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні, який вклав в країну майже €15 млрд в 466 проектів по всій країні. Рішення про кредит Fozzy Group було прийнято місяць тому.

Fozzy Group — одна з найбільших торгово-промислових груп в Україні, яка заснована в 1997 році. Розвиває роздрібні мережі «Сільпо», «Фора», Fozzy C&C, Trash! з більш ніж 560 магазинами по всій країні. Група також займається виробництвом продуктів харчування («Ніжинський консервний комбінат», птахофабрика «Варто»), логістикою і поштовою доставкою Justin. Їй належать фармацевтичні супермаркети «Біла ромашка», магазини персональної електроніки Ringoo, банк «Схід» і ресторанний бізнес.

Штат групи близько 50 тис. осіб. Співвласникам Fozzy Group є Володимир Костельман, Роман Чигир і Олег Сотников.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини