Власники «Сільпо», «Фора» позичили $60 млн на велике розширення

Європейський банк реконструкції і розвитку надав кредит в розмірі $60 млн на розширення роздрібного напрямку Fozzy Group.

Довгостроковий кредит ЄБРР допоможе Fozzy Group відкрити і оновити 41 супермаркет «Сільпо» і 29 магазинів «Фора». Кредит може вибиратися не тільки в доларах, але і в євро або гривні. Можливість вибирати кредитні кошти в гривні дозволяє обмежити валютні ризики.

«Споживачі в Україні можуть розраховувати на кращі і безпечніші стандарти шопінгу після відкриття нових магазинів роздрібного напрямку Fozzy Group за підтримки ЄБРР», — йдеться в повідомленні групи.

Згідно з інвестиційним проектом в Україні планується відкриття першого «зеленого» супермаркету в рамках мережі «Сільпо». Він буде повністю відповідати принципам методу оцінки екологічної ефективності будівель BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method), які використовуються для екологічного будівництва.

Також у рамках програми ЄБРР «Центр фінансування та передачі кліматичних технологій для пом'якшення та адаптації до кліматичних змін» (FINTECC) був виділений грант $303,6 тис. на заходи з енергоефективності та скорочення відходів. Він включає створення системи теплопостачання на базі земляного теплового насоса, встановлення холодильного обладнання без фреону, локальну генерацію електроенергії з поновлюваних джерел і заходи щодо скорочення обсягу відходів.

На додаток до цих заходів і з допомогою ЄБРР Fozzy Group також вдосконалює свої системи управління безпекою дорожнього руху у відповідності зі стандартом ISO 39001.

ЄБРР найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні, який вклав в країну майже €15 млрд в 466 проектів по всій країні. Рішення про кредит Fozzy Group було прийнято місяць тому.

Fozzy Group — одна з найбільших торгово-промислових груп в Україні, яка заснована в 1997 році. Розвиває роздрібні мережі «Сільпо», «Фора», Fozzy C&C, Trash! з більш ніж 560 магазинами по всій країні. Група також займається виробництвом продуктів харчування («Ніжинський консервний комбінат», птахофабрика «Варто»), логістикою і поштовою доставкою Justin. Їй належать фармацевтичні супермаркети «Біла ромашка», магазини персональної електроніки Ringoo, банк «Схід» і ресторанний бізнес.

Штат групи близько 50 тис. осіб. Співвласникам Fozzy Group є Володимир Костельман, Роман Чигир і Олег Сотников.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Питання біологічних загроз існує і існуватиме». Інтерв'ю з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком

Уряд поступово скасовує карантин. Влада зрозуміла, що це доведеться закінчувати, незважаючи на приріст хворих. Процес неможливо зупинити. Про те, чи потрібно було вводити обмеження, чи, насправді, коронавірус такий страшний, навіщо закривали парки, коли відкриють кордони і чи вводитимуть імунологічні паспорти, в ексклюзивному інтерв'ю The Page розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Нафтогаз» знизив тарифи для промисловості на 20%

«Нафтогаз України» знизив ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету у червні на 19,1-20,7% до 3 255,6 — 3 818,4 грн за тисячу кубометрів з ПДВ.

Наглядові ради в держкомпаніях дають системність і стабільність — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що наглядові ради в держкомпаніях повинні залишитися, однак допускає точкові зміни у складі наглядових рад і пропонує знайти баланс по зарплатах їх членів.