Facebook Pixel

ЄБРР надасть Fozzy Group $60 млн на розвиток торгових мереж

Фото: RAU

Фото: RAU

Європейський банк реконструкції і розвитку схвалив довгостроковий кредит для торгово-промислової групи Fozzy у розмірі $60 млн для оновлення і розширення продуктових мереж «Сільпо», «Фора», підвищення енергоефективності та конкурентоспроможності.

Позичальником виступає «Сільпо-Фуд», загальна вартість проєкту $160,8 млн, повідомив «Інтерфакс-Україна».

Планується підвищити ефективність використання енергії та ресурсів, зокрема шляхом впровадження бесфреонового охолодження, ефективної вентиляції, опалення, освітлення, а також використання сучасних технологій поводження з відходами. Розширення присутності мереж супермаркетів Fozzy передбачено в регіонах з обмеженою пропозицією у сфері продуктового рітейлу.

Telegram Logo

Контекст. Fozzy Group – один з найбільших українських ритейлерів з близько 690 торговими точками на всій території країни. Компанія розвиває торговельні мережі різних форматів: супермаркети «Сільпо», оптові гіпермаркети Fozzy Cash & Carry, магазини біля дому «Фора», дискаунтери Thrash!, фармацевтичні супермаркети «Біла ромашка», магазини персональної електроніки Ringoo.

У Fozzy Group також входять виробництво продуктів харчування («Ніжинський консервний комбінат» і птахофабрика «Варто»), банк «Восток» і ресторанний бізнес.

Штат групи близько 50 тис. осіб.

Співвласникам Fozzy Group є Володимир Костельман, Роман Чигир і Олег Сотников.

Fozzy Group за підсумками 2019-го отримала чистий збиток у розмірі 5 млн грн – після чистого прибутку 148 млн грн в 2018 році.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини