Голлівудських рух проти насильства тільки 10% пожертвувань направив на підтримку жертв – ЗМІ

Колаж: Fox News

Колаж: Fox News

Рух Time's Up 38% всіх пожертвувань витратил на зарплати своїм співробітникам. Про це повідомило видання New York Post з посиланням на податкові документи. Рух було створено в січні 2018 роки після скандалу з Харві Вайнштейн, за підтримки актрис Різ Уізерспун, Емі Шумер, Наталі Портман, Емми Стоун, Єви Лонгорії та інших зірок Голлівуду.

dearsisters-thumb-700xauto-190609.png

Видання наводить дані за 2018 рік, інформації за податковий 2019 року поки немає. У 2018 році рух зібрав $3,7 млн пожертвувань. З них $1,4 млн було витрачено на зарплати і тільки $312 тис. — на фонд юридичної підтримки жертв сексуальних домагань. Ще $940 тис. витратили на юридичні послуги, $288 тис. — на рекламу, $157 тис. — на конференції, $112 тис. — на PR-кампанію, $58 тис. — на подорожі.

Групи зі спостереження за благодійністю, такі як Charity Navigator, рекомендують фондам витрачати 75% пожертвувань безпосередньо на виконання своєї місії, і тільки 25% — на адміністративні цілі.

Telegram Logo

Ліза Бордерс, колишня глава Національної баскетбольної асоціації жінок, яку найняли очолити Time's Up в 2018 році, провела там всього чотири місяці. Отримавши $342 308 зарплати, вона подала у відставку після того, як її 36-річний син був звинувачений в сексуальних домаганнях.

Додатково. Є сім ступенів допомоги нужденному. І найвища благодійність — допомогти людині, коли він похитнувся, але ще не впав.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Британська гірничовидобувна компанія з активами в Україні Ferrexpo plc підтвердила, що гроші, пожертвувані нею на благодійність в Україні, могли бути незаконно привласнені, але при цьому вказала, що жоден з її директорів або співробітників не був замішаний в розтраті.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини