Facebook Pixel

Всеукраїнський професійний дегустаційний конкурс Favorite Food&Drinks запрошує виробників до участі

Автор
Фото надане партнером

Фото надане партнером

Прийом заявок триває до 21 вересня. Всеукраїнський професійний дегустаційний конкурс Favorite Food&Drinks відбудеться 26 і 27 вересня і охопить 27 номінацій. Незалежна експертна дегустаційна комісія виявить лідерів українського фуд ритейлу. Урочиста церемонія нагородження найкращих фуд виробників України пройде 16 жовтня у місті Києві в рамках Закритої зустрічі лідерів фуд ринку.

Дводенна дегустація пройде у 27 номінаціях за участі 15 незалежних професійних та неупереджених дегустаторів. Серед журі у 2023 році — представники провідних торговельних мереж, АЗК, асоціацій, виробничих компаній: МЕТРО УКРАЇНА, NOVUS, Кулінарний Центр МХП, AUCHAN, АТБ, ЭкоМаркет, Близенько, Carlsberg Ukraine, KLO, БРСМ-Нафта, 3 Champs Roastery, DAM COFFEE ROASTERS та інші.

Особливістю Favorite Food&Drinks є те, що це перший і єдиний в Україні конкурс, метою якого є виявлення високоякісних продуктів харчування та напоїв за «сліпим» методом професійними експертами. Невід’ємними принципами конкурсу є об’єктивність суддівства та незалежність оцінювання. Дегустації проводяться за оціночним принципом на відповідність органолептичним показникам, а не за змагальними критеріями. Адже існуюче різноманіття продуктів неможливо порівняти навіть у певних товарних категоріях. Тому зразки між собою не порівнюються. Кожен якісний продукт має шанс на заслужену винагороду і отримати оцінку професіоналів. Прийом заявок наразі відкритий. Податися на участь може будь-який виробник, що має юридичну особу, у тому числі ФОПи та фермери, які виробляють та/або реалізують продовольчу продукцію, вироблену як в Україні, так і поза її межами.

Перемога в конкурсі надає право розміщувати зображення нагороди на упаковці продукції і отримати ще один драйвер для розвитку бізнесу. Адже головною метою конкурсу Favorite Food&Drinks залишається надати поштовх українській харчовій індустрії, об’єднати та консолідувати комьюніті фахівців фуд ритейлу та сформувати достойні приклади якості для наслідування.

Як це було на Favorite Food&Drinks 2022

Подати заявку на участь у конкурсі можна на сайті проєкту до 21 вересня. Favorite Food&Drinks запрошує виробників зі всіх регіонів України взяти участь і поставити поряд зі своїм брендом заслужений знак якості.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉