Столичні готелі Fairmont Grand Hotel і «Опера» отримають гральні ліцензії

Fairmont Grand Hotel

Fairmont Grand Hotel

Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей погодила видачу компаніям «Гранд менеджмент» і «Інтерн» ліцензій на проведення азартних ігор у залах гральних автоматів або організацію букмекерської діяльності в приміщеннях готельного комплексу «Русь» і готелю «Опера» в Києві відповідно.

Про це повідомило агентство «Інтерфакс-Україна».

Організація та проведення азартних ігор дозволені також на першому поверсі готелю Fairmont Grand Hotel у приміщеннях загальною площею 1,5 тис. кв. м. Раніше «Гранд менеджмент» (власник цього готелю) дістала відмову в погодженні через подання неповного пакета документів.

Telegram Logo

Комісія підтвердила відповідність приміщень площею 621 кв. м на другому та третьому поверсі готелю «Опера» вимогам для організації та проведення азартних ігор.

Відмови в погодженні приміщень для розміщення гральних зон дістали «Готельний комплекс «Парус» (Миколаїв),«Атріум Дельта» (готель «Дружба», Кривий Ріг), «Готельний комплекс «Братислава» (Київ).

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. Раніше комісія погодила видачу ліцензій компаніям «Силует-БЦ» (готель «Сіті Парк Готель», Біла Церква), «Готель Харків», «Сигма-3» (готель «Франція», Вінниця), «Готель Львів», «Скарб» (готель «Україна», Рівне), «Хотел Проперті» (готельний комплекс «Либідь», Київ), «Гагарін Груп» (готель «Гагарін», Одеса).

Комісію з розвитку азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) у жовтні минулого року очолив колишній учасник бойових дій Іван Рудий. До свого призначення на цю посаду, яка має високий корупційний ризик, він був відомий як герой АТО, який після поранення зміг перемогти себе й увійти до складу національної збірної України на «Іграх нескорених» у Нідерландах.

The Page запитувало в голови комісії, що він робитиме далі та коли ми побачимо гроші, які обіцяв президент Володимир Зеленський, оголошуючи про створення в Україні легального ринку азартних ігор.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини