Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін схвалив примусову евакуацію дітей із зон бойових дій: за яких умов можна вивезти дитину

Евакуація дітей: Кабмін дозволив примусово вивозити дітей. Фото: Pixabay

Евакуація дітей: Кабмін дозволив примусово вивозити дітей. Фото: Pixabay

Кабінет міністрів схвалив механізм примусової евакуації дітей із зон активних бойових дій. Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

Як евакуювати дитину із зони активних бойових дій

Підставою для проведення обов’язкової евакуації відтепер є рішення обласних військових адміністрацій, погоджене з органами військового командування та Координаційним штабом із питань проведення обов’язкової евакуації населення.

Дітей евакуюватимуть у супроводі одного з батьків, особи, яка їх замінює, або іншого законного представника. Відмова батьків чи опікунів евакуювати дитину не допускається.

Зараз під відповідні критерії застосування примусової евакуації дітей із зон бойових дій підпадає тільки Бахмут.

«Обов’язок держави – оберігати життя та здоров’я дитини. Ухвалене сьогодні рішення має спонукати батьків зваженіше підходити до питання евакуації їхніх дітей. Якщо дорослі не спроможні подбати про безпеку дитини, то це має зробити держава», – прокоментувала рішення Ірина Верещук.

Контекст. У січні цього року в Авдіївці на Донеччині від серцевого нападу померла 6-річна дівчинка. Родина Елі відмовлялися від евакуації, хоча їм пропонували виїхати та врятувати дитину.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини