Facebook Pixel

В Авдіївці від серцевого нападу померла шестирічна дівчинка

В Авдіївці на Донеччині від серцевого нападу померла 6-річна дівчинка, яку не вивезли з-під обстрілів. Про це повідомив голова Авдіївської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш.

Дівчинка жила в Авдіївці разом з бабусею. Її мати перебуває за кордоном на заробітках, а батько помер.

Quote«Увечері у дитини почали німіти руки та ноги, вона нікому не сказала. На жаль, немає ні одного законного механізму примусово вивозити дітей з міста. Ми постійно звертаємося до нардепів і наполягаємо на тому, щоб ухвалили такий закон. Тому що безвідповідальні батьки наражають дітей на небезпеку», — підкреслив Барабаш.

За словами голови Авдіївської військово-цивільної адміністрації, в Авдіївці залишається приблизно 2,5 тисячі цивільного населення.

Quote«Просто біль... ця маленька дівчинка, Еля сьогодні померла в Авдіївці... Їй було шість років... Перший раз я її побачивши в підвалі, де вона була зі своїми бабусею та дідусем, її слова, там у підвалі, були: «... мені страшно». Запропонував її опікунам, бабусі та дідусеві евакуюватися, не захотіли. Через час ще відвідав, переконував евакуюватись, не захотіли», — розповів волонтер Влад Маховський.
В Авдіївці загинула шестирічна дитина. Фото: Telegram/avdiyivka

В Авдіївці загинула шестирічна дитина. Фото: Telegram/avdiyivka

Контекст. Як раніше повідомляла у коментарі The Page волонтерка ГО «Допомога» Альона Громоцька, евакуюватися з Авдіївки реально, але зараз практично немає бажаючих на евакуацію з міста. Ба більше, дуже багато людей повертаються назад: на двох виїхавших десятки тих, хто повернулись.

Авдіївка знаходиться о 24 км від Донецьку. У місті розташований найбільший у Європі коксохімічний завод, який перебуває у процесі консервації з початку травня.

Подякувати 🎉