Економіка України зросте гірше, ніж очікувалося: прогноз зростання ВВП

Мінекономіки оновило макропрогноз, у ньому погіршилися очікування щодо зростання реального ВВП у 2021 році з 4,6% до 4,1%, у 2022 році — с 4,3% до 3,8%.

Про це в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» розповів ексміністр економіки Ігор Петрашко.

«Наш оновлений макропрогноз, спрямований в різні органи влади і на якому буде також будуватися трирічна Бюджетна декларація, — це зростання економіки на 4,1% в цьому році (реальний ВВП)».

Ігор Петрашко

ексміністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Водночас Петрашко зазначив, що падіння економіки за підсумками січня — березня 2020 року виявилося кращим за показник, який очікувало міністерство — 2% при очікуваних 3% падіння.

Також він зазначив, що з квітня помітні позитивні тенденції, зокрема у зростанні промислового виробництва та ВВП.

В середньому у 2021 році міністерство сподівається на зростання інфляції на 8,8%, порівняно з 2020 роком.

Читати на The Page