Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Джонсон: Велика Британія надасть Україні новий пакет підтримки на 300 млн фунтів

Джонсон анонсував новий пакет підтримки на 300 млн фунтів. Фото: t.me/yzheleznyak

Джонсон анонсував новий пакет підтримки на 300 млн фунтів. Фото: t.me/yzheleznyak

Велика Британія надасть Україні новий пакет допомоги на 300 млн фунтів стерлінгів. Про це заявив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у зверненні до Верховної Ради.

Quote«У нас є новий пакет підтримки — на 300 млн фунтів: радари, щоб визначати, де перебуває артилерія, націлена на ваші міста; дрони, щоб посилити вашу піхоту та ваші наступальні сили, щоб разом з іншими вашими друзями поставити вам зброю, надати вам гуманітарну допомогу, щоб ми могли досягти наших цілей щодо посилення України в такий спосіб, щоб ніхто й ніколи не наважився зазіхати на неї», — сказав він.

Джонсон також наголосив, що війна Росії проти України — це «конфлікт, який не має подвійної моральної сили, і немає сумніву в тому, чия тут правота».

Quote«Ви повстали проти вбивчої агресії Путіна, ви обстоюєте своє право на самовизначення, проти шаленого путінського реваншизму. Це демократія проти тиранії, це воля проти утисків, це право проти безправності, це добро проти зла. І саме тому Україна має перемогти й обов'язково переможе. Коли ми бачимо героїзм українців, їхню сміливість і особисту мужність вашого лідера Володимира Зеленського, ми знаємо, що Україна переможе. І ми зробимо все, що зможемо, і все, що потрібно, щоб Україна знову виникла як незалежна, суверенна країна», — наголосив прем'єр Великої Британії.

Коментарі

Всі новини