Facebook Pixel

Британія направить в Україну нові пожежні машини та карети «швидкої допомоги»

Велика Британія посилює гуманітарну підтримку України й надає більше машин «швидкої допомоги», пожежних машин, а також фінансування для експертів у сфері охорони здоров’я. Про це повідомив прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон.

Quote«Ми надсилаємо нові машини «швидкої допомоги», пожежні машини та фінансування для експертів у сфері охорони здоров’я, щоб допомогти українському народу отримати життєво важливу медичну допомогу та врятувати життя. Велика Британія допомагає посилити Україну, щоб переконатися, що жорстоке вторгнення Путіна провалиться», — написав Джонсон на своїй сторінці у Twitter.

На сайті британського уряду повідомляється, що до нового пакету гуманітарної допомоги увійдуть 22 нові машини «швидкої допомоги», оснащені наборами для фельдшерів і медичними сумками. Вони мають вирушити в Україну найближчими днями.

Ще дві колони з-понад 40 пожежних машин уже прибули в Україну та надають життєво важливу підтримку пожежникам на передовій. Разом із транспортними засобами Британія також передала Україні майже 10 тис. найменувань захисного одягу та 300 пожежних рукавів.

Крім того, Велика Британія пожертвує 300 тис. фунтів стерлінгів на ліки та фармацевтичні товари для UK-Med, які можуть підтримувати лікарню до шести тижнів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉