Facebook Pixel

Новий пакет допомоги та санкції проти російських еліт: що пообіцяв Байден під час візиту в Київ

20 лютого 2023 року президент США Джо Байден прибув до столиці України.

Його помітили разом із Володимиром Зеленським у Києві на Михайлівській площі.

Під звуки повітряної тривоги Байден вшанував загиблих захисників України.

Джо Байден прибув до Києва

Джо Байден прибув до Києва

Президент України Володимир Зеленський прокоментував візит американського партнера.

Quote«Джозефе Байдене, вітаю в Києві! Ваш візит – це надзвичайно важливий прояв підтримки для всіх українців», — написав він у себе в Telegram.

Про що Зеленський говорив з Байденом

Як повідомляють джерела, Зеленський із Байденом говорили про зброю великої дальності та зброю, яку можуть надати Україні, хоча раніше її не передавали

Так, Україна отримає новий пакет військової допомоги на $500 млн, про який буде оголошено вже завтра, 21 лютого 2023 року.

Quote«Сьогодні в Києві я зустрічаюся з президентом Зеленським і його командою для розширеного обговорення нашої підтримки України. Я оголошу про ще одне постачання критичного обладнання, зокрема, артилерійської амуніції, протитанкових систем і радарів для повітряного спостереження, щоб допомогти захистити українців від бомбардувань. А також я повідомлю, що пізніше цього тижня ми оголосимо додаткові санції проти еліт і компаній, які намагаються допомагати військовій машині росії», — повідомив президент США.

Джо Байден також прокоментував свій приїзд і анонс допомоги.

Quote«Коли путін почав своє вторгнення майже рік тому, він думав, що Україна слабка, а Захід поділений. Він думав, що зможе нас пережити. Але він помилявся. За останній рік Сполучені Штати створили коаліцію країн від Атлантики до Тихого океану, щоб допомогти захистити Україну за допомогою безпрецедентної військової, економічної та гуманітарної підтримки, і ця підтримка триватиме», — пише Джозеф Байден у Twitter.

Що Байден сказав про путіна

За словами Байдена, владімір путін хотів, щоб «Захід був розділений». Він розраховував на неможливість забезпечення єдності країн-членів НАТО та неможливість забезпечення єдності в допомозі Україні.

Quote«Він сподівався, що єдність буде нетривалою. Тепер, мабуть, він на це не сподівається. Взагалі не знаю, на що він сподівається. Але він і далі робить помилки», — повідомив він.

Байден додав, що росія прагне стерти Україну з лиця землі, але загарбницька війна путіна зазнає невдачі. Він додав, що російська економіка перебуває в складній ситуації.

Що Байден написав у Маріінському палаці

Президент США Джо Байден віддав належне «мужності та лідерству» президента України Володимира Зеленського.

Quote«Для мене велика честь бути знову прийнятим у Києві, щоб виступити в солідарності та дружбі з волелюбним народом України, пане президенте. Будь ласка, прийміть мою глибоку повагу за вашу мужність і лідерство. Слава Україні!» — написав він у гостьовій книзі Маріїнського палацу.

Чому візит Байдена важливий для України

Президент України Володимир Зеленський заявив, що переговори між його командою та командою президента США Джо Байдена у Києві стали великим поштовхом для його країни.

Quote«Ця розмова наближає нас до перемоги. Результати цього візиту обов'язково буде видно й обов'язково позначаться на полі бою під час звільнення наших територій», — сказав Зеленський.

Український лідер також назвав несподіваний візит Байдена найважливішим в «історії відносин між Україною та США».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉