Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російська економіка перебуває «в реанімації», а промисловість — у руїнах – голова ЄК

Поразка Путіна, посилення санкцій проти рф та непохитна підтримка України – головне з виступу Урсули фон дер Ляєн. Фото: twitter.com/vonderleyen

Поразка Путіна, посилення санкцій проти рф та непохитна підтримка України – головне з виступу Урсули фон дер Ляєн. Фото: twitter.com/vonderleyen

Санкції проти росії вже поставили промисловість та економіку рф на коліна, однак послаблювати найжорсткіші у світі обмежувальні заходи проти держави-агресора ніхто не збирається. Про це заявила очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, одягнена в синьо-жовті кольори національного прапора України, у своєму щорічному зверненні «Про становище Союзу» у Європарламенті.

Quote«Російська економіка перебуває в «реанімації». Ми відключили майже три чверті російського банківського обслуговування від міжнародних ринків. Майже тисяча міжнародних компаній залишили країну. Виробництво автомобілів впало на 75%, як порівняти з минулим роком… Російські військові беруть чипи з посудомийних машин і холодильників, щоб полагодити свою військову техніку, бо в них закінчилися напівпровідники. Промисловість росії в руїнах», — наголосила вона.

Політик запевнила, що жодних послаблень Кремлю очікувати не варто, і закликала ЄС виявити рішучість.

Російське повномасштабне вторгнення в Україну фон дер Ляєн назвала війною проти європейської економіки, цінностей і майбутнього.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«І я стою тут із переконанням, що Путін зазнає поразки, а Європа переможе. Солідарність Європи з Україною залишиться непохитною», — підкреслила вона.

Голова ЄК також визнала, що Західна Європа дарма не дослухалася до попереджень країн Балтії та Польщі, які протягом тривалого часу наголошували на посиленні агресії Москви.

Quote«Ми мали дослухатися до голосів усередині нашого Союзу… Вони роками твердили нам, що Путін не зупиниться», — зазначила вона.

Контекст. Під час виступу Урсула фон дер Ляєн анонсувала включення України до програми європейської зони роумінгу.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини