Facebook Pixel

Анджей Дуда розповів, коли танки з Польщі потраплять в Україну

Танки Leopard 2, а також 60 інших модернізованих танків Т-72, які має передати Польща, надійдуть в Україну протягом місяця-двох.

«Я думаю, що цей термін абсолютно реальний, враховуючи тривалість курсу навчання з комплексного обслуговування танків Leopard, який українські військові на даний момент проходять у Свєнтошуві (танковий полігон на південному заході Польщі – примітка)», — повідомив президент Польщі Анджей Дуда в інтерв’ю «Укрінформу».

Він додав, що зараз українські танкісти тренуються на танковому полігоні в Польщі на танках і тренажерах. Також відбувається повна підготовка з обслуговування танків.

«Я дуже розраховую на те, що у ті часові рамки, про які ви кажете, буде можна надати таку допомогу Україні», — наголосив польський лідер.

Нагадаємо, що на цьому тижні стало відомо, що Нідерланди разом із Німеччиною та Данією готуються передати Україні приблизно 100 танків Leopard. Також 14 лютого відбулася девʼята зустріч міністрів оборони НАТО у форматі Рамштайн. За її підсумками у весняному контрнаступі склалася«танкова коаліція» та зʼявилися основи для створення літакової коаліції у майбутньому.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉