Facebook Pixel

Для маломобільних ВПО доставили понад 100 тонн продуктів

Маломобільні ВПО з Івано-Франківської, Хмельницької та Вінницької областей зможуть отримати гуманітарну допомогу. Для цього Мінреінтеграції та ООН завезли понад 100 тонн продуктів.

Гуманітарну допомогу Мінреінтеграції та Всесвітня продовольча програма ООН завозить до соціальних та медичних закладів, де розміщуються маломобільні ВПО з небезпечних регіонів.

Як повідомило відомство, вже близько 5 тисяч громадян отримали допомогу у майже 150 спеціалізованих установ. Також найближчим часом продукти доставлять відповідним закладам Закарпаття й Житомирщини.

Як ВПО отримати держдопомогу?

Раніше у Мінреінтеграції повідомили, що усі ВПО, які до 30 квітня зверталися для оформлення виплат від держави, мають право на отримання всієї накопиченої суми грошової допомоги.

Внутрішньо переміщена особа має особисто прийти до органу соцзахисту й повторно написати заяву. Є опція надсилання її поштою. Повторну заяву уповноважені органи мають прийняти в будь-якому разі, навіть якщо людина не може підтвердити її подання до 30 квітня.

У разі виникнення проблем або питань, переселенцям радять телефонувати на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО за номером: +38 (066) 813 62 39.

Контекст. Раніше Кабінет міністрів спільно з ООН запустив програми виплат для вимушених переселенців, які через воєнні дії переїхали в інші регіони країни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉