Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Держдеп пропонує $10 млн за дані про втручання «кухаря» Путіна та його фабрики тролів у вибори в США

$10 млн за дані про втручання друга Путіна Пригожина у вибори в США. Фото: НБУ

$10 млн за дані про втручання друга Путіна Пригожина у вибори в США. Фото: НБУ

Американський Держдеп у межах Програми винагородження за допомогу правосуддю (RFJ) обіцяє заплатити $10 млн за інформацію про іноземне втручання у виборчий процес у Сполучених Штатах. Як зазначається в пресрелізі відомства, орган виконавчої влади цікавлять дані про російського бізнесмена Євгена Пригожина, якого ЗМІ давно охрестили «кухарем Путіна», та пов’язане з ним «Агентство інтернет-досліджень», більш відоме, як «Ольгінська фабрика тролів».

Quote«Департамент шукає інформацію про ТОВ «Агентство інтернет-досліджень», Євгенія Вікторовича Пригожина й пов'язані з ним російські організації та спільників у зв'язку з їхньою причетністю до втручання у вибори в США», — йдеться в повідомленні.

Держдеп готовий заплатити за дані, які допоможуть ідентифікувати та встановити місце перебування осіб, які свідомо брали/беруть участь у втручанні в американські вибори. Також відомство зацікавлене в інформації, яка «дасть змогу попередити, ускладнити або в сприятливий спосіб розв’язати акт іноземного втручання у вибори».

Як вказано на сайті Держдепу, «Агентство інтернет-досліджень» — це російська організація, що займається політичним впливом і втручанням у вибори. Влазити в американські вибори почала ще у 2014 році. Діяла через низку російських компаній, зокрема, ТОВ «Інтернет Дослідження», ТОВ «МедіаСинтез», ТОВ «ГоловМережа», ТОВ «МіксІнфо», ТОВ «Азимут» і ТОВ «НовІнфо». Фінансуванням роботи агентства займався Пригожин.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: раніше цього місяця очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім оголосив про виплату грошової винагороди в розмірі $100 за надання інформації про коригувальників ворожого вогню.

Коментарі

Всі новини