Facebook Pixel

Держдеп США пропонує $10 млн за інформацію про хакерів, які атакували найбільший у США трубопровід

Американська влада пропонує $10 млн за інформацію про учасників хакерської групи Darkside, яка своєю зухвалою атакою в травні цього року зупинила найбільший у США паливопровід.

Quote«Державний департамент США оголошує винагороду до $10 млн за інформацію, що дає змогу встановити місцезнаходження будь-якої особи чи осіб, які займають основну посаду в транснаціональній організованій злочинній групі Darkside», — ідеться в повідомленні на сайті відомства.

Ба більше, Держдеп додатково пропонує $5 млн за надання даних, які допоможуть в арешті в будь-якій країні світу осіб, які тимчасово приєдналися до хакерської групи або будь-яким чином сприяли їй у скоєнні злочину.

Контекст. У травні оператору найбільшого трубопроводу в США Colonial Pipeline довелося зупинити його роботу через хакерську атаку, влаштовану членами угруповання Darkside, яке пов’язують із РФ. Для відновлення роботи системи компанія була змушена сплатити зловмисникам викуп у $5 млн у криптовалюті. Пізніше американським силовикам вдалося повернути майже весь викуп, виплачений хакерам. Федерали змогли отримати доступ до їхнього криптогаманця та вилучити звідти гроші.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉