Facebook Pixel

Держдума РФ ратифікувала договори про дружбу між РФ і так званими ДНР і ЛНР

Держдума Росії ратифікувала договори дружбу та взаємну допомогу із самопроголошеними «ДНР» і «ЛНР». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Дума також проголосувала за запропоноване виправлення, відповідно до якого договір має набути чинності з моменту публікації.

Quote«МЗС ми поправили, бажаючи одного: щоб закон якнайшвидше набув чинності», — роз'яснив спікер Держдуми В'ячеслав Володін.

Через виправлення голосування формально відбувалося в декілька етапів. Рішення було ухвалено одноголосно.

Контекст. Увечері 21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання незалежності так званих ДНР і ЛНР. Один із пунктів обох указів передбачає здійснення Росією функцій щодо підтримання миру на їх території.

Рішення Путіна зустріло широкий міжнародний осуд. Разом із РФ незалежність так званих ЛДНР погодився визнати поки що тільки президент Сирії Башар Асад. Одразу після підписання відповідного указу Путіним Зеленський провів телефонні бесіди з президентом Франції Емманюелем Макроном, німецьким канцлером Олафом Шольцем, британським прем'єром Борисом Джонсоном і президентом Європейської ради Шарлем Мішелем.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉