Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Рада цього тижня розгляне держбюджет-2022 у першому читанні

Держбюджет 2022: розгляд у першому читанні відбудеться 20 жовтня. Фото: golos.com.ua

Держбюджет 2022: розгляд у першому читанні відбудеться 20 жовтня. Фото: golos.com.ua

Верховна рада (ВР) 20 жовтня розгляне проєкт закону про державний бюджет на 2022 рік. Парламент схвалить висновки та пропозиції депутатів. Про це повідомив спікер ВР Руслан Стефанчук.

Quote«До 20 жовтня нам необхідно ухвалити проєкт закону про державний бюджет на 2022 рік у першому читанні», — сказав він.

Зокрема він нагадав, що одночасно Рада за результатами розгляду законопроєкту про держбюджет у першому читанні схвалює висновки та пропозиції депутатів, які отримують статус Бюджетних висновків.

Quote«А Уряд, відповідно до Бюджетних висновків, зобов'язаний доопрацювати проєкт Державного бюджету на друге читання», — повідомив Стефанчук.

Додатково. Згідно з регламентом, проєкт закону про державний бюджет України на наступний рік розглядається за процедурою трьох читань. Після подання народні депутати, комітети формують свої пропозиції до проєкту не пізніше ніж 1 жовтня. Верховна рада розглядає проєкт закону про держбюджет у першому читанні не пізніше ніж 20 жовтня. Розгляд у другому читанні завершується не пізніше ніж 20 листопада. Остаточно закон про державний бюджет України ухвалюється Верховною радою до 1 грудня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Верховна рада 21 вересня прийняла до розгляду законопроєкт «Про державний бюджет на 2022 рік».

Коментарі

Всі новини