Facebook Pixel

США вдалося уникнути дефолту – Джо Байден підписав закон

США вдалося уникнути дефолта – Джо Байден підписав закон

США вдалося уникнути дефолта – Джо Байден підписав закон

Президент США Джо Байден підписав законопроєкт, який припиняє дію стелі держборгу на рівні $31,4 трлн. Про це повідомляє Reuters. Це допомогло США уникнути дефолту, до якого залишалося всього два дні.

Quote«Я щойно підписав двохпартійну бюджетну угоду, яка запобігатиме першому в історії дефолту, скоротить дефіцит, захистить систему соціального забезпечення, Medicare та Medicaid і виконає наше священне зобов'язання перед ветеранами. Зараз ми продовжуємо роботу з побудови найсильнішої економіки у світі», — написав американський президент.

2 червня 2023 року президент Джо Байден у своєму першому зверненні до країни з Овального кабінету Білого дому високо оцінив ухвалення Конгресом законопроєкту, заявивши, що «кризи вдалося уникнути».

Quote«Було вкрай важливо дійти згоди, і це дуже хороша новина для американців. Жодна сторона не отримала всього, чого вона хотіла, але американський народ отримав те, що йому потрібно», – зазначив Джо Байден.

Контрольована республіканцями Палата представників проголосувала 314 голосами за схвалення законопроєкту, а контрольований демократами Сенат проголосував 63 голосами проти 36.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉