Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Дефіциту товарів не відчули 66% українців, а 43% виступили за посилення карантину — опитування

Фото: pixabay

Фото: pixabay

Незважаючи на посилення карантинних заходів через пандемію COVID-19, 66% опитаних українців не відчули дефіциту товарів. Водночас 15% помітили дефіцит масок та респіраторів, а нестачу дезинфікуючих засобів відзначили 11% опитаних. Ще 7% відчули брак вітамінів, 5% — бакалії, а 4% — нестачу свіжих овочів.

korona-1.jpg
korona-2.jpg
korona-3.jpg
korona-4.jpg
korona-5.jpg
korona-6.jpg
korona-1.jpg Thumb korona-2.jpg Thumb korona-3.jpg Thumb korona-4.jpg Thumb korona-5.jpg Thumb korona-6.jpg Thumb

З 1000 опитаних 68% респондентів заявили, що не робили запасів на час карантину. Водночас 26% все-таки зробили запаси бакалії, 7% — запаслися м'ясом, 6% — овочами та фруктами. Крім того, по 3% опитаних закупили ліки та медичні маски, йдеться у ролінговому опитанні компанії Research & Branding Group в рамках проєкту «Рубікон».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Водночас, згідно з опитуванням Київського міжнародного інституту соціології, 43% українців виступають за введення жорсткіших умов карантину. Ще 40% вважають, що вжитих заходів достатньо, 9% хочуть більш м'яких карантинних обмежень, а 1% респондентів вважає, що ніякого карантину взагалі не потрібно.

Серед 1500 опитаних 40% вважають, що влада успішно справляється з епідемією коронавірусу, а 48% впевнені, що боротьба з коронавірусом відбувається незадовільно. Майже половина респондентів гадає, що заходи із запобігання захворюванню було вжито вчасно, а 38% вважають, що уряд запізнився із заходами щодо протидії коронавірусу. Ще 5% відповіли, що карантин було введено зарано.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Крім того, 79% респондентів зазначили, що не мали ніяких проблем з роботою, 12% відправили в неоплачувану відпустку, скоротили 2% опитаних, 6% — погодилися на зниження заробітної плати, а 3% її не заплатили.

Водночас 57% опитаних вважають, що влада не зможе попередити можливі економічні проблеми, натомість 17% респондентів є більш оптимістичними і вважають, що влада зможе впоратися з економічними проблемами в країні.

При цьому 43% респондентів переймаються через наслідки карантину для економіки більше, ніж через саму епідемію. Остерігаються пандемії 34%, а 14% вважають, що ситуація нормалізується вже за декілька місяців.

Контекст. Кабінет міністрів вирішив запровадити жорсткіші заходи безпеки на період карантину в Україні. У зв’язку з цим уряд запропонував внести зміни до постанови, в якій йдеться про запобігання поширенню в країні хвороби COVID-19, яку викликає коронавірус SARS-CoV-2.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини