Facebook Pixel

Масковий режим і заборона на прогулянки. Кабмін посилить карантин в Україні

Кабінет міністрів вирішив запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину в Україні. У зв’язку з цим уряд запропонував внести зміни до постанови, в якій йдеться про запобігання поширенню в країні хвороби COVID-19, яку викликає SARS-CoV-2.

Заборона діятиме на:

  • перебування в громадських місцях без маски чи респіратора;
  • переміщення понад двох осіб. Виняток – службова необхідність та супровід дітей;
  • перебування в громадських місцях осіб до 16 років без повнолітніх;
  • відвідування парків, лісопаркових та прибережних зон, скверів та інших місць відпочинку. Виключення — вигул домашніх тварин або службова необхідність;
  • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • проведення масових заходів за участю понад десяти осіб. Винятки — заходи, необхідні для роботи органів держвлади, місцевого самоврядування тощо.

«Ми також пропонуємо запровадити немедикаментозні профілактичні заходи, а саме домашню ізоляцію, соціальну дистанцію для людей, яким понад 60 років; обмеження відвідування парків та зон відпочинку».

Максим Степанов

Максим Степанов

міністр охорони здоров'я

Контекст. В Україні з 17 березня діє заборона на роботу торгових залів і закладів громадського харчування. Не працюють торгові центри та магазини, крім продовольчих. Обмежено пересування людей між Києвом та іншими містами, заборонено проведення заходів з масовою участю громадян, закрито метрополітен. Такі заходи мали діяти до 3 квітня.

А 25 березня Кабмін прийняв рішення про введення режиму надзвичайної ситуації та продовження карантину до 24 квітня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉