Facebook Pixel

Coca-Cola укладе найбільшу угоду у своїй історії за $5,6 млрд

Coca-Cola Co заплатить $5,6 млрд за придбання 70% частки у виробника спортивних напоїв BodyArmor.

Coca-Cola вже володіє часткою 30% у BodyArmor. У межах угоди вартість BodyArmor оцінена у $8 млрд, повідомив The Wall Street Journal.

Решту Coca-Cola викупить у компанії Keurig Dr Pepper, зокрема в баскетболіста Джеймса Хардена, бейсболіста Майкла Траута і сім'ї баскетболіста Кобі Брайанта. Останній був членом ради директорів компанії до моменту своєї смерті у 2020 році. Після смерті його частка (за оцінкою WSJ $400 млн) перейшла до сім'ї.

Telegram Logo

Очікується, що про угоду буде оголошено вже 1 листопада 2021 року.

Угода з BodyArmor стане найбільшою в історії компанії. Попереднім найбільшим придбанням Coca-Cola стала Costa Coffee за $5,1 млрд 2018 року.

Передісторія найбільшої купівлі Coca-Cola

2018 року Coca-Cola придбала міноритарну частку у виробника спортивних напоїв, викупивши 15% за $300 млн за оцінки $2 млрд. Потім вона придбала ще 15% BodyArmor. Внаслідок угод Coca-Cola стала другим за величиною акціонером BodyArmor після співзасновника Майка Репола.

BodyArmor заснована в 2011 році зі штаб-квартирою в Квінсі, Нью-Йорк. Компанія виробляє спортивні напої, що не містять цукрозамінників, підсолоджувачів і барвників, а також мінеральну воду та спортивні напої з кофеїном.

Коментарі

Всі новини