Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Бритіш Американ Тобакко» звернулася до Зеленського пояснити загрозу націоналізації фабрик групи

Група компаній «Бритіш Американ Тобакко Україна» звернулася з листом до президента України Володимира Зеленського з проханням пояснити заяви низки народних депутатів із фракції «Слуга народу» про націоналізацію підприємств.

Чергове засідання робочої групи з виконання положень Меморандуму про наміри забезпечення стабільності на ринку тютюнових виробів закінчилося скандалом.

«Під час засідання ряд народних депутатів неодноразово заявляли, що держава повинна націоналізувати підприємства групи компаній «Бритіш Американ Тобакко» в Україні, пояснюючи це тим, що підприємства групи начебто некоректно ведуть господарську діяльність у нашій країні», — йдеться у листі компанії, яким володіє The Page.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зокрема, в засідання робочої групи взяли участь народні депутати партії «Слуга народу» Андрій Холодов, Олексій Устенко, Олександр Юрченко, Олександр Качура, Владлен Неклюдов та Георгій Мазурашу.

«Просимо повідомити, чи планує держава націоналізувати підприємства тютюнової галузі, зокрема, підприємства групи компаній «Бритіш Американ Тобакко» в Україні», — наголошується в листі.

Своєчасна відповідь дозволить компанії вчасно перенести виробничі потужності з України до інших країн.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини