Facebook Pixel

Найстаріший банк США бере в управління біткоін-траст Grayscale Investments

The Bank of New York Mellon (BNY Mellon) отримає функції обліку та адміністрування біткоін-трасту Grayscale Investments з 1 жовтня 2021 року.

Холдинг також виступить в якості трансфер-агента і візьме на себе обслуговування ETF після конвертації GBTC в біржовий фонд, повідомляє Grayscale в twitter.

«Залучення BNY Mellon — важлива віха в рамках нашої прихильності перетворенню Grayscale Bitcoin Trust в ETF», — заявив CEO Grayscale Майкл Зонненшайн.

Telegram Logo

У березні Grayscale відкрила дев'ять вакансій зі згадуванням фонду, що торгується на біржі (ETF).

Через місяць компанія оголосила про плани перетворити біткоін-траст в ETF на базі першої криптовалюти.

Засновник і CEO кріптовалютной інвестиційної компанії Grayscale Investments Баррі Сілберт — американський підприємець, інвестор. Є творцем і главою Digital Currency Group, компанії, яка допомагає кріптовалютним фірмам в запуску, розвитку, а також інвестує в них.

The Bank of New York Mellon — холдинг, утворений в 2007 році в результаті злиття The Bank of New York і Mellon Financial Corporation. The Bank of New York був заснований Олександром Гамільтоном 9 червня 1784 року і є найстарішим банком США, а також 20-м найстарішим у світі.

Розмір депозитарних активів — $41,1 трлн, розмір активів під адмініструванням — $3,5 трлн, розмір активів під управлінням — $2,2 трлн на кінець 2020 року. З 2011 року входить в число глобально системно значимих банків.

Згідно з матеріалами Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань BNY Mellon входить в світові лідери по сприянню відмиванню грошей. Через нього проходить значна частина від $2,4 трлн тіньових транзакцій, що здійснюються через банки щорічно.

У першу п'ятірку входять також ще один банк з США, JPMorgan Chase, два з Великобританії, HSBC і Standard Chartered і найбільший банк Німеччини Deutsche Bank.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини