Рівень безробіття у США утричі перевищив пік кризи 2008 року

Ще 2,9 млн громадян США подали заяви на отримання допомоги у зв'язку з безробіттям протягом минулого тижня, що довело кількість безробітних до 36 млн осіб.

Про це повідомляє Міністерство праці США.

Динаміка зростання кількості безробітних поступово знижується, тому що все менше залишається співробітників, яких можна звільнити.

Telegram Logo

Загалом кількість безробітних у США за квітень-травень перевищила 36 млн осіб. На піку попередньої кризи – в грудні 2008 року – безробітними стали 11 млн американців.

Фактичний рівень безробіття наближається до 25%, що є максимумом з 1933 року – найгіршого часу Великої депресії.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Білий дім обговорює додаткові фінансові заходи щодо зниження наслідків економічної кризи та наполягає на зниженні податку на заробітну плату.

Рівень безробіття у США за квітень зріс до 14,7% проти 4,4%, зафіксованих у березні. За місяць 20,5 млн чоловік втратили роботу. З них 19,5 млн – у приватному секторі, 0,98 млн – у державному. Найбільш значні скорочення відбулися в готельному та ресторанному бізнесі – 7,6 млн осіб. У роздрібній торгівлі скоротили 2,1 млн осіб, у галузі охорони здоров'я – 1,4 млн, виробничі підприємства скоротили 1,3 млн чоловік, а будівельні компанії – 1 млн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини