Bentley зарезервував п'ять літаків «Руслан» для перевезення запчастин на випадок жорсткого Brexit

У разі жорсткого Brexit автобудівна компанія Bentley готова до екстреного перевезення запасних частин на завод в Манчестері літаками і для цієї мети зарезервувала аж п'ять Ан-124 «Руслан».

«Ми планували два роки. У нас в запасі є п'ять Антонов для перевезення кузовів в Манчестер», — сказав виконавчий директор компанії Адріан Холлмарк (Adrian Hallmark), передає Reuters.

Він також додав, що у компанії був дводенний запас міцності. З резервуванням літаків Ан, тепер цей термін виріс до 14 робочих днів або «три тижні на складі».

Telegram Logo

Компанія також зарезервувала додаткові склади і запланувала нові логістичні маршрути на випадок ускладнення традиційних методів поставок через непередбачені умов Brexit.

Якщо Великобританії не вдасться укласти торговельну угоду з європейськими політиками, Bentley зможе покрити 10% імпортних мит за рахунок підвищення цін і скорочення витрат. Це буде менш небезпечно, ніж перебої в поставках.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Зупинка потоків набагато небезпечніше тарифів Brexit», — сказав Холлмарк.

За його словами, в цьому році Bentley планує продати більше 10 тис. автомобілів класу люкс і вийти на беззбитковість, в основному завдяки відновленню попиту в Китаї.

Продажі в Китаї виросли на 35% в порівнянні з періодом до кризи COVID-19. За даними Hallmark, продажу в Європі і США виросли на 15%.

«Ми знаходимося на порозі виходу за межі беззбитковості», — зазначив він.

Bentley виробляє спортивні автомобілі високого класу але придбає 90% своїх компонентів в континентальній Європі і продає близько 24% своїх автомобілів також в Європу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини