Facebook Pixel

Bentley відкрив у Києві найбільший в Європі дилерський центр

Сьогодні компанія Bentley відзначила своє сторіччя відкриттям першого офіційного дилерського центру в Україні. Він став найбільшим у Європі.

Раніше центр британської автомобілебудівної компанії був розташований на станції метро Почайна, але не мав статусу офіційного дилерського.

Новий — розташований на Бориспільському шосе, на вулиці Київській, і займає площу 1,7 тис кв. м. Зона шоуруму вважається найбільшою в Європі і може вмістити до восьми автомобілів бренду. Про це йдеться на сайті Bentley Kyiv.

Також у центрі доступні всі конфігурації оздоблення салону, що дає можливість клієнтам обрати та скомпонувати ексклюзивний автомобіль.

На відкритті Bentley Kyiv представив лімітовані серії автомобілів, які випущені спеціально до святкування сторіччя бренду, — Continental GT No. 9 Mulsanne W.O. від ательє Mulliner та Flying Spur.

Continental GT No. 9 Limited Edition by Mulliner представлений сотнею автомобілів у світі, один з яких є в Україні. Він оснащений двигуном W12, що дає змогу досягти швидкості 100 км за 3.7 за максимальною — 333 км/год.

Фото: сайт Bentley

Фото: сайт Bentley

Зібраний вручну седан Flying Spur має двигун W12, що дає потужність 635 к.с. Має інфрачервону камеру нічного бачення, яка контролює дорогу на відстані до 300 метрів.

Фото: сайт Bentley

Фото: сайт Bentley


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉