Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Голлівудський актор Бен Стіллер завітав до Львова як посол доброї волі ООН

Бен Стіллер приїхав до Львова. Фото: Instagram-сторінка актора

Бен Стіллер приїхав до Львова. Фото: Instagram-сторінка актора

Відомий голлівудський актор Бен Стіллер приїхав До України, а саме до Львова. Відповідний відеодоказ опублікував на своїй сторінці користувач TikTok @shan_oleg.

Водночас управління Верховного комісара ООН у справах біженців на своїй сторінці у Twitter заявило, що Бен 18 червня прибув на кордон з Україною як посол доброї волі, щоб зустрітися з українськими біженцями.

«Посол доброї волі УВКБ ООН Бен Стіллер перебуває сьогодні на кордоні з Україною, щоб зустріти сім’ї, чиє життя було розірвано війною та насильством, поділитися історіями про вплив війни на людину та посилити заклики до солідарності», – йдеться в повідомленні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Натомість перед візитом в Україну Стіллер побував у Польщі, а саме в місті Жешув, куди привіз гуманітарну допомогу для українців. Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Я щойно прибув до Польщі, щоб зустрітися із сім'ями, чиї життя були розбиті війною та насильством в Україні. Мільйони людей були змушені тікати зі своїх будинків. І понад 90% з них – це жінки та діти. Я тут, щоб дізнатися про їхні історії і поділитися ними. Це важливо, щоб показати, як війна завдає удару звичайним людям, і щоб посилити заклики до солідарності. Кожен має право на безпеку. Хто завгодно, де завгодно і будь-коли», — написав актор, наступним постом повідомивши, що на кордоні з Польщею зустрівся з сім’ями, які тікали від війни в Україні.

Нагадаємо, що у травні Львів відвідала й голівудська акторка Анджеліна Джолі.


Коментарі

Всі новини