Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

До порту Одеси прибуло подароване Бельгією Україні науково-дослідне судно

Бельгія подарувала Україні науково-дослідне судно. Фото: facebook.com / uspa.gov.ua

Бельгія подарувала Україні науково-дослідне судно. Фото: facebook.com / uspa.gov.ua

До Одеського порту прибуло науково-дослідне судно Belgica, подароване Королівством Бельгія Україні. Про це повідомляє Адміністрація морських портів України у Facebook.

Найближчим часом судно Belgica отримає нову назву й ходитиме під українським прапором із портом приписки Одеса. На борту судна обладнані п'ять готових до роботи лабораторій (рибальства, гідрологічна, хімічна, біохімічна та мікробіологічна). У складі бази експедиційного флоту Українського наукового центру екології моря (УкрНЦЕМ) цей плавучий лабораторний комплекс планується використовувати для наукових досліджень у Чорному й Азовському морях.

Під час переходу з Північного до Середземного і далі до Чорного моря вчені на борту судна відбирали проби морської води та донних відкладень для скринінгу глибин на предмет присутності там забруднювачів і аналізу поширення та стану морських мікроорганізмів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Додатково. Судно побудували в 1984 році та всі 37 років використовували для наукових і практичних досліджень з освоєння морського шельфу, зокрема під час підготовки до будівництва морських бурових платформ і вітроелектростанцій.

Коментарі

Всі новини

Кращі СПА року

style