Facebook Pixel

Німецькі фермери побоюються конкуренції від українців

Президент фермерів Йоахім Руквід різко застеріг від вступу України в ЄС. На його думку, цей крок означатиме «вихід» сімейного бізнесу в ЄС.

Про це пише видання Еuractiv.

Після того як Комісія ЄС рекомендувала розпочати офіційні переговори про вступ з Україною минулого тижня, Руквід попередив на пресконференції про майбутнє спільної сільськогосподарської політики ЄС (САП) у середу (15 листопада).

Quote«Приєднання призведе до виходу сімейного сільського господарства в Європі. Це повинно залишатися позаду всіх політичних дискусій», — сказав президент Асоціації німецьких фермерів (DBV).

Руквід вказав на великий сільськогосподарський сектор України та той факт, що середня ферма в країні в рази більша, ніж у ЄС.

Таким чином, включення означатиме, що «сільське господарство буде інтегроване в ЄС, який має зовсім інші структури, аж до ферм у масштабі кількох 100 000 гектарів», підкреслив він.

Отже спільна сільськогосподарська політика, що включає Україну, є «нездійсненною», якщо тільки це не відбувається за рахунок компаній у нинішніх країнах ЄС.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉