Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Французький Auchan Retail спростував інформацію про відкриття нових магазинів у рф, але старі працюють

В «Ашан» прокоментували інформацію про відкриття нових магазинів на росії. Фото: Facebook

В «Ашан» прокоментували інформацію про відкриття нових магазинів на росії. Фото: Facebook

Головний офіс Auchan Retail повністю спростував інформацію про розширення мережі та поновлення інвестицій у росію.

Quote«Auchan категорично заперечує інформацію про відкриття нових магазинів у Росії. Після публікації агентством Reuters хибної інформації, яку зараз підхопили кілька європейських ЗМІ, Auchan категорично заперечує відкриття нового магазину в Росії. Ні, Auchan не відкриває нових магазинів і не створює нових торгових площ у Росії. Ні, Auchan ніколи не мав проєкту з подвоєння кількості магазинів у цій країні. Ця «інформація» не фігурує ніде в комунікаціях чи стратегічних планах Auchan Росія або Auchan Ритейл. Це фейк», — повідомили в компанії.

Там додали, що Auchan Retail припинив усі інвестиції у свою російську дочірню компанію, дотримується умов чинних ембарго та санкцій у повному обсязі й діє в суворих рамках закону.

Компанія також нагадала, що 9 березня Auchan Росія оголосила про ребрендинг наявного магазину (бренд Attak) в москві під торговою маркою MyAuchan. Цей формат було відкрито в країні у 2016 році.

Quote«Отже, Auchan Retail є вірним своєму зобов'язанню залишатися відкритим в Україні та Росії, щоб дозволити цивільному населенню цих країн і далі мати доступ до якісних продуктів за найсправедливішими цінами. Ця місія триває», — резюмували в компанії.

Контекст. Днями агенція Reuters повідомляла, що французька роздрібна компанія Auchan планує відкрити новий магазин у Росії, подвоюючи свою присутність на ринку, якого багато інших західних роздрібних компаній уникають через дії Росії в Україні.

У лютому The Insider, Le Monde та Bellingcat оприлюднило спільне розслідування щодо «Ашану». Згідно з ним, російська «дочка» французької корпорації постачала товари російським військовим під виглядом гуманітарної допомоги. Також компанія допомагала військовим комісаріатам набирати мобілізованих.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини