Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В АРМА розповіли, скільки майна та коштів заборонених партій розшукали у 2022 році

АРМА: скільки майна і коштів заборонених партій розшукали у 2022 році

АРМА: скільки майна і коштів заборонених партій розшукали у 2022 році

У 2022 році Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) проаналізувало інформацію про понад 2 тис. юросіб, пов’язаних із забороненими в Україні політичними партіями. Про результати роботи агентство звітувало в п’ятницю, 27 січня.

Активи проросійських партій

У 2022 році співробітники АРМА опрацювали 28 запитів Міністерства юстиції щодо розшуку майна заборонених в Україні політичних партій і проаналізували інформацію щодо понад 2 тис. юридичних осіб – політичних партій, їхніх організацій і осередків — на предмет наявності активів.

У результаті протягом 2022 року розшукали:

  • 17 одиниць автомобільного транспорту;
  • грошові кошти на суму 20,8 млн грн;
  • 24 одиниці житлової нерухомості;
  • 45 одиниць нежитлової нерухомості.

Відомості про виявлене майно та кошти передали до Міністерства юстиції України. Активи передадуть у власність держави.

Регіоналів заборонили ще не всіх

Також 27 січня депутат від «Слуги народу» Олег Дунда повідомив, що Мін'юст звернувся до суду, щоб заборонити в Україні Партію регіонів. Виявляється, як і проросійська партія «Наш край», одіозна Партія регіонів досі має легальний статус в Україні

Quote«Сьогодні отримав лист від Служби безпеки, що 12 січня 2023 року на підставі матеріалів, наданих СБУ до Мін'юсту, міністерством поданий позов до суду про заборону Партії регіонів як такої, що не відповідає ідеологічним інтересам українців і Української держави», — зазначив депутат.

Нагадаємо: у січні 2023 року Фонд гарантування вкладів передав «Національному фонду інвестицій України» корпоративні права в розмірі 5 млрд акцій, що становлять 99,77% статутного капіталу ПРОМІНВЕСТБАНКу, що належали ВЕБ.РФ, а також понад 25 млрд акцій, що становлять 100% статутного капіталу «МР БАНК», що належали «Сбербанку Росії».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини