Антимонопольний комітет закликав мобільних операторів відмовитись від 4-тижневих тарифів

Антимонопольний комітет України рекомендував «Київстару», Vodafone і lifecell виправити порушення, яке викликало введення операторами тарифів на 4 тижні. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила представник АМКУ Марія Процишен.

Вона також заявила, що ніякі штрафні санкції до операторів за підсумками рішення Комітету не застосовувалися.

Процишен зазначила, що, згідно з рішенням АМКУ, встановлення операторами розрахункового періоду пакету послуг у чотири тижні позбавляє споживачів можливості зіставлення цін різних тарифних планів з різними розрахунковими періодами. Також операторам рекомендували в кожному тарифному плані або пакеті послуг інформувати споживачів про розрахункову вартість за день.

Telegram Logo

Далі оператори повинні через місяць повідомити Комітету про результати розгляду рекомендацій і способи їхнього виконання.

«Зараз я все ж сподіваюся, що найближчим часом оператори відкорегують ситуацію в цій сфері, оскільки всі троє визнали, що є неоднозначність і проблематика у цій справі», — додала Процишен.

Контекст

  • У серпні 2018 року lifecell заявив про переведення на 28-денну тарифікацію п’яти тарифних планів. Раніше на розрахунковий період тривалістю чотири тижні перейшли оператори «Київстар» і Vodafone Україна.
  • У вересні 2018 року АМКУ почав розслідування факту зміни трьома найбільшими мобільними операторами розрахункового періоду в тарифних планах.
  • У листопаді 2018 року АМКУ відкрив справу проти них за скорочення дії тарифікації мобільного зв’язку до 28 днів.
  • «Київстар», lifecell і Vodafone повідомили про готовність лише частково відмовитися від чотирьохтижневої тарифікації мобільного зв’язку, пропонуючи як альтернативу добові тарифи.
Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини