Facebook Pixel

На ринку криптовалюту з'явився новий шахрайський проект за мотивами «Ігри в кальмара»

На ринку криптовалют з'явився ще один токен за мотивами фільму «Гра в кальмара» під назвою Angry Squid (сердитий кальмар), який останні кілька днів став одним із таких, що найшвидше зростає.

За даними Coinmarketcap, вона дала приріст у 2603259% за останні 7 днів, повідомляє investing.

На вихідних монета Angry Squid коштувала близько $0,0000001, однак у понеділок 15 листопада вона досягла рекордного максимуму $0,000008281. Отже, зростання лише за останні дві доби становило понад 8000%.

Telegram Logo

Однак рано робити якісь ставки на «сердитого кальмара». По-перше, розробники досі не опублікували жодної офіційної інформації із докладним описом цього криптопроєкту. Сайт проєкту також не дає жодної інформації. Потрібно також відзначити, що цією маловідомою криптовалютою можна торгувати лише на PancakeSwap.

На різних форумах також є часті скарги інвесторів, які не можуть продати свої криптовалюти Angry Squid, щоб реалізувати прибуток від нього за останні кілька днів.

Всі ці ознаки вказують на явну шахрайську активність. Отже, інвесторам поки що слід уникати Angry Squid.

Нагадаємо, що токен Squid Game, створений за мотивами серіалу «Гра в кальмара», майже одноголосно був визнаний спільнотою як шахрайський.

Коментарі

Всі новини