Facebook Pixel

Криптовалюта SQUID за мотивами серіалу «Гра в кальмара» за добу зросла на 2400%

Найпопулярніший і один з найбільш обговорюваних корейських серіалів Netflix всіх часів Squid Game («Гра в кальмара») тепер сколихнула й криптовалютний світ. Криптовалюта, створена за його мотивами та названа на його честь – SQUID — з функцією Play-to-Ear, за 24 години зросла майже на 2400%.

Ціна за ігровий токен зросла з $0,01 цента до $2,20 за добу 28 жовтня й рух вгору триває. Станом на 12:20 29 жовтня її вартість становить вже $4,32. Обсяги торгів SQUID за добу збільшились на понад 54% і досягли $6,6 млн, свідчать дані CoinMarketCap.

Офіційний передпродаж альткоїна стартував 20 жовтня. SQUID поповнила список пародійних криптовалют, які подекуди переживають стрімкі зльоти без жодних особливих причин, окрім гарної реклами, пише CNBC. Для прикладу, мемний токен Shiba Inu за останній тиждень зріс в ціні на майже 129% і обігнав за капіталізацією низку великих компаній, серед яких Nissan ($19,9 млрд), LG ($19,8 млрд), Ryanair ($18 млрд) тощо.

«Кальмарний» токен був запущений як ексклюзивна монета для гри, як у фільмі. Онлайн-змагання між власниками криптовалюти розпочнеться в листопаді і проходитиме у 6 турів. Щоб взяти участь у фінальному раунді учаснику необхідно буде придбати спеціальний NFT-токен. Представники компанії пообіцяли, що ті, хто програють не помруть, як в оригіналі.

Контекст. Стримінгова платформа Netflix оцінила потенційний прибуток від серіалу «Гра в кальмара» (Squid Game): цей проєкт може принести компанії майже $900 млн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉